A1A3AtletiekEdwin

Inschrijvingen geopend voor ultraloop op Linkeroever

ANTWERPEN – Op zondag 6 juli organiseert Rhythm ‘n’ Marathon Club Antwerpen, in samenwerking met Runningfriends en district Antwerpen, de ultieme ultraloop op Linkeroever. De uitdaging voor elke loper.

Of je nu een ervaren loper bent of pas net je eerste kilometers maakt: iedereen is welkom om deel te nemen aan dit unieke loopevent.

Je kiest zelf hoeveel rondes je loopt. Elk rondje is 3,5 kilometer lang en voor de echte doorzetters zijn er vijftien ronden te overwinnen, goed voor een totale afstand van 54 kilometer.

Elke deelnemer krijgt een goodiebag en een medaille als herinnering aan deze sportieve dag. Kinderen vinden in hun goodiebag ook nog een kortingsbon voor een namiddagje springplezier op de springkastelen op het WakeUp Cable aan de Katwilgweg op Linkeroever.

Om 15 uur gaat de kidsrun van start, met keuze tussen 600 en 1 200 meter. Deelnemen aan deze kidsrun is gratis, maar inschrijven is verplicht.

De start van de ultraloop gebeurt ter hoogte van de Wake-Boarding. Deelnemen kost vijftien euro bij voorinschrijving via kraftmanchronotiming.be Op de dag zelf betaal je twintig euro. (EM)

Views: 11

This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.  Learn more