Er staat alweer geen maat op Jos Verlooy in Californië
THERMAL – Jos Verlooy bereidt zijn buitenseizoen voor in Thermal, Californië, en dat gaat niet ongemerkt voorbij.
Voor de tweede week op rij won de ruiter uit Grobbendonk er de GP. Sinds januari is het al zijn derde GP-zege in Thermal.
In de met 200 000 dollar gedoteerde CSI 4* Grote Prijs plaatsten acht combinaties zich voor de barrage, waarin de top vijf opnieuw foutloos bleef.
Niemand was opgewassen tegen de snelle barragerit van Jos Verlooy en zijn vijftienjarige Killossery Konfusion.
Zij wonnen afgetekend met anderhalve seconde voorsprong op de Amerikaanse Keri Potter en haar Belgische merrie Kalimera van de Nethe Z.
De Ier Conor Swail (My Lady Lavista) werd derde. De Belgische hengst Luigi d’Eclipse werd met de Uma O’Neill achtste na twee springfouten in de barrage. Vorige week was Verlooy in Thermal primus in een GP CSI3*.
Verlooy: ‘Ik had echt mijn zinnen gezet op deze Grote Prijs. Van bij het begin verliep mijn parcours vlot.’
‘Dat deed het trouwens de hele week al. Ik was vorige week de beste en wou die zege vandaag nog eens overdoen.’
‘Ik wou Killossery Konfusion niet ontgoochelen. Ik zag dat er voor mij in de barrage een aantal combinaties zeer vlug gingen. Daarom speelde ik alles of niets. Godzijdank draaide het goed uit.’ (EM)
Views: 52