54 Trofeo Princesa Sofía Mallorca © Sailing Energy / Princesa Sofía Mallorca 31 March, 2025
A1A3EdwinZeilen

Brechtenaar William De Smet strijdt op het hoogste niveau tijdens het ILCA 7 WK in China

QINGDAO – Van maandag 12 tot en met zaterdag 17 mei wordt in Qingdao het ILCA 7 Wereldkampioenschap georganiseerd.

Dit prestigieuze evenement brengt ’s werelds beste ILCA-zeilers samen in een strijd op het hoogste niveau.

Brechtenaar William De Smet komt er aan de start in de ILCA 7-klasse. Met veel zin én ervaring kijkt hij uit naar de uitdaging.

De Smet: ‘Ik was hier tien jaar geleden voor mijn eerste WK, en nu sta ik hier opnieuw met een pak meer ervaring. Ik voel me goed en ben klaar om een topprestatie neer te zetten.’

De eerste wedstrijddag is voorzien op 12 mei, en het kampioenschap wordt afgesloten op 17 mei. Op de laatste dag wordt geen medal race gevaren, maar wel twee finaleraces per vloot.

Er nemen in totaal 228 zeilers uit 51 landen deel in de ILCA 7. De deelnemerslijst vind je via https://sailing.laserinternational.org/public/site/event-site/166/entrylist Meer info op https://2025ilcaolympic.ilca-worlds.org/ (EM / Foto’s WWSV)

Views: 49

This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.  Learn more